Zdravé bydlení

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Rýmovník je vyhledávaným a doporučovaným pomocníkem nejen v období chřipek a nachlazení, ale i jako chutná přísada do všech možných pokrmů. Díky jeho léčivým účinkům můžete nadobro zapomenout na dotěrnou rýmu, hromadu použitých kapesníků a utrácení peněz za všemožné nosní spreje a jiné přípravky.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

PlantCube je inteligentní domácí modul pro vegetaci. Můžete si bez ohledu na podnebí nebo aktuální počasí vypěstovat salát, zeleninu nebo třeba bylinky.

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Není to jen v pohádkách? Koupel, po které omládnete? Není. Jde spíše o to, že mnohé zkušenosti, a znalosti, které běžně měli naši rodiče a prarodiče, byly přebyty masmediálními informacemi komerčního charakteru, avšak často s mizivou účinností.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Česká města jsou v zimě přesvícená. V důsledku čehož lidé hůře spí a hrozí jim vážné zdravotní problémy. Hlavně v zimních měsících svítí v českých městech kromě pouličního osvětlení také reklamní plochy a sváteční výzdoba. Přebytek světla má podle odborníků pořád víc negativních zdravotních dúsledků. Mezi dopadysvětelného znečištění patří nejen nekvalitní spánek, ale i další zdravotní problémy.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Pěstování vlastních bylinek na balkoně, nebo za oknem, je v dnešní době velmi populární. Kdo má balkon, je jednoznačně ve výhodě. Balkonové prostory nejrůznějších útvarů jsou pro bylinky a jejich pěstování ideální možností.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Strom je neobyčejná vysoká rostlina. Představme si mohutný kmen a vzrostlou korunu. V létě nám dává stín, můžeme se pod něj schovat při mírném dešti, v podvečer slyšíme šumění větví a listí v blízkém lese. Působí to na nás klidným a osvěžujícím dojmem.

O nás

Lékárna nazeleno - Internetový magazín o zdraví a zdravém životním stylu

Redakce

  • Adresa : Pod Rozhlednou 6085 76001 Zlín

  • Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové