Zdravý životní styl

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

V důsledku špatné životosprávy se organismus člověka zanáší odpadními látkami, přičemž největší zátěži podléhá zejména trávicí trakt. Tento stav potom může mít na svědomí celou řadu problémů – od méně závažných, jako je přetrvávající únava, oslabení imunity nebo špatné zažívání, až po skutečně těžká onemocnění.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Základem lázeňské léčby některých onemocnění je pitná kúra přírodních pramenů. Lázně Luhačovice, a. s. iniciovaly designerskou soutěž o unikátní lázeňský pohárek. V Luhačovicích můžete teď čerpat zdraví z nejznámějšího minerálního pramene Vincentky i dalších pramenů z ručně zdobených pohárků Nectarium.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Soda je všestranný lék. Pomáhá od kosmetiky až po rakovinu. Měl by to být jeden z nejdůležitějších léků vaší domácí lékárny.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Léto je ideální čas, kdy se zaměřit na své zdraví a celkovou fyzickou kondici. Většina lidí trpí nedostatkem času na hledání osobního trenéra, navštěvování posilovny nebo hledáním kuchařek se zdravými recepty. Představíme si 2 prvotřídní aplikace, které vás dostanou do požadované kondice a zajistí vám zdravý jídelníček.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Pro své zdraví jsme ochotni mnohé udělat. Správná životospráva, pohyb, měně stresu…

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Žijeme v době, která je pro člověka příznivá, zvlášť pokud jsme obyvatelé vyspělejších zemí. Máme relativně dobré ekonomické zázemí – oproti jiným státům. Současnost ale klade zvýšené nároky na pracovní vytížení, ubývá nám času na rodinu, odpočinek a relaxaci.

O nás

Lékárna nazeleno - Internetový magazín o zdraví a zdravém životním stylu

Redakce

  • Adresa : Pod Rozhlednou 6085 76001 Zlín

  • Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové